You are here:Blog»Blog
30
grudzień
2015
Kategoria: Blog

Komponent K2 posiada wbudowaną obsługę dodatkowych pół. Czasem zdarza się jednak że potrzebujemy pokazać wybrane pola w niestandardowym miejscu np. w innym komponencie lub własnym module. Poniżej krótki tutorial jak to zrobić.

10
grudzień
2015
Kategoria: Joomla

Odwieczny problem podczas zakładania konta w Virtuemart to zmuszanie użytkownika do wypełniania pół [Usenrame] i [Display name] które nikomu tak naprawdę nie są potrzebne. 

26
październik
2015
Kategoria: Bezpieczeństwo

Ważna aktualizacja dla Joomla 3.2 do 3.4.5. Aktualizacja łataj dziury pozwalające między innymi na na ataki typu SQL Injection. Udany atak pozwala przejąć kontrolę nad kontem administratora.

28
sierpień
2014
Kategoria: Wordpress

W skrócie Infinite-Scroll to mechanizm nieskończonego przewijania. Decydując się na takie rozwiązanie rezygnujemy ze standardowej paginacji na rzecz mechanizmu który automatycznie załaduje kolejne posty gdy użytkownik zbliży się do końca strony. W dobie urządzeń mobilnych dla niektórych stron rozwiązanie to będzie niezwykle atrakcyjne. W woordrpress funkcjonalność tą szybko uruchomimy za pomocą wtyczki "Infinite-Scroll"

24
lipiec
2014
Kategoria: Narzędzia

Best css button generator to jedno z wielu narzędzi do generowania buttonów w CSS. Interfejs podzielony jest na trzy części. Z lewej strony znajduje się biblioteka gotowych buttonów z której możemy skorzystać, wybrany button możemy dodatkowo zmodyfikować. W środkowej części wybieramy kolory i podglądamy generowany button.

10
lipiec
2014
Kategoria: Joomla

Dziwyn trafem w tym popularnym module Artykuły z kategorii [mod_articles_category] nadal brakuje opcji wyświetlenia gafiki z artykułu. Dość szybko można sobie jednak uzupełnić ten moduł o tą funkcjonalność.

26
czerwiec
2014
Kategoria: Inspiracje

Rewelacyjny landingpage wykorzystujący modny ostatnio efekt paralax. Podstawową cechą strony wdrożonej dzięki zastosowaniu efektu parallax jest płynność przemieszczania się poszczególnych elementów przy przesuwaniu kursora po ekranie, co sprawia wrażenie głębi i symuluje perspektywę.

24
maj
2012
Kategoria: Inne

Strona z generatorem dźwięków które pozwalają nam się skupić podczas pracy przy komputerze.

 

Strona 1 z 2

Zaufali nam