Pojemność
MySQL/PostgreSQL
Miesięczny pakiet transferu
Konta pocztowe
DirectAdmin
Poczta www, POP3, imap
Kopie bezpieczeństwa
Dostęp do phpMyAdmin
Blue
8.30 zł/mc
149zł/rok
10 GB
5
10 GB m/c
5
tak
tak
tak
tak
Green
11.00 zł/mc
199zł/rok
25 GB
10
25GB m/c
10
tak
tak
tak
tak
Red
16.60 zł/mc
249zł/rok
50 GB
100
bez limitów
30
tak
tak
tak
tak
Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).

Hosting

Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i mniejszych oraz większych firm. Odpowiednia obsługa serwera zapewnia jego bezawaryjne działanie nawet podczas dużego natężenia ruchu.

Stabilność i solidność naszych usług poparta jest wieloletnim doświadczeniem, zarówno w prowadzeniu hostingu, jak i tworzeniu stron oraz sklepów internetowych. Nasza wiedza rozciąga się na całą kompleksową obsługę stron: od fazy projektu strony do jej wdrożenia i ostatecznie obsługi serwera.

Ceny

Nie ukrywamy cen, nie stosujemy promocji w pierwszym roku korzystania z hostingu. Stawiamy na przejrzystość! Ceny usług hostingowych oferowanych na tej stronie na pewno nie wzrosną za rok. Jedyne co może się wydarzyć to obniżka :)

Migracja

Bezpłatnie przenosimy strony od innych usługodawców. Zmiana hostingu kojarzy się z bardzo trudnym procesem. My postanowilismy go maksymalnie ułatwić. Każdy nowy klient może zlecić nam bezpłatnie przeniesienie strony lub sklepu internetowego na serwery w Kylos.pl. Zyskujesz nie tylko czas ale i profesjonalną obsługę.

Doświadczenie

Zaprojektowaliśmy oraz wdrożyliśmy do działania wiele witryn znanych klientów, jednocześnie zapewniając im odpowiedni hosting. Portal dla Radia Plus (www.radioplus.com.pl) czy popularne blogi serwisu Goldenline.pl (wwwblog.goldenline.pl) i ZnanyLekarz.pl (blog.znanylekarz.pl)

Prowadzimy również szereg własnych projektów: projektując & wdrażając je w życie z użyciem własnych serwerów. W ten sposób powstaje jedna z największych wyszukiwarek ogłoszeń na terenie województwa świętokrzyskiego: www.12groszy.pl.