10% rabatu na wszystkie pakiety hostingowe

Stworzenie w pełni funkcjonalnej witryny internetowej to skomplikowany proces, którego uwieńczeniem jest instalacja gotowego serwisu na serwerze. Jest to moment kluczowy, w którym gotowy projekt pojawia się na łamach Internetu, tym samym stając się dostępnym dla zainteresowanych. Stabilność bezawaryjność serwera, na którym umieszczana jest strona WWW ma bardzo duże znaczenie dla poprawnego funkcjonowania całej witryny. Niezwykle ważką rzeczą jest, by możliwym było odwiedzanie strony przez 24 godziny na dobę. Z tego też względu tak ważne jest poprawne skonfigurowanie serwera, ustawienie odpowiednich parametrów oraz ciągły nadzór nad systemem.

Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy usługę hostingu.

Dlaczego nasza oferta jest tak atrakcyjna? Przede wszystkim posiadamy odpowiednie umiejętności oraz długoletnie doświadczenie, co przy zaangażowaniu i aktywności w kontaktach z klientem czyni nas odpowiednim partnerem do tego typu przedsięwzięć.

Warto wspomnieć, że korzystamy z infrastruktury jednego z największych i najlepszych dostawców w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Niewielkie koszty spowodowane są ścisłym dopasowaniem parametrów konta do wymagań serwisu. Każdy klient otrzyma także dostęp do swojego panelu administracyjnego, gdzie w niezwykle prosty sposób będzie mógł zarządzać swoim kontem, serwerem FTP oraz kontami pocztowymi

Każdego dnia twoja strona zostanie przeskanowana w poszukiwaniu malware lub nadpisanego złosliwego kodu

W przypadku problemów udostępniamy kopie bazy danych 30 dni wstecz i 4 pełne kopie plików z ostatniego miesiąca.

Na życzenie *bez dodatkowych opłat przeprowadzimy audty bezpieczeństwa twojej strony i załatamy wszystkie "dziury" w oprogramowaniu.

Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © 2007-2017 magicgate.pl