10% rabatu na wszystkie pakiety hostingowe

Usługi hostingowe

Pakiety hostingowe

149zł/rok
PakietWeb
1.0
Pojemność
10GB
Miesięczny pakiet transferu
100GB
Panel
DirectAdmin
Poczta
www, POP3, imap
Kopie bezpieczeństwa
do 1 tygodnia
Ochrona antywirusowa
Brak
Zamów
249zł/rok
PakietWeb
2.0


Pojemność
60GB
Miesięczny pakiet transferu
bezlimitu
Panel
DirectAdmin
Poczta
www, POP3, imap
Kopie bezpieczeństwa
do 3 tygodnia
Ochrona antywirusowa
Aktywna
Zamów389zł/rok
PakietWeb
3.0
Pojemność
120GB SSD
Miesięczny pakiet transferu
100GB
Panel
DirectAdmin
Poczta
www, POP3, imap
Kopie bezpieczeństwa
do 6 tygodni
Ochrona antywirusowa
Aktywna
Zamów

W skład naszej oferty wchodzą usługi hostingowe, w tym bezpieczny web hosting dedykowany dla stron opartych o systemy Joomla i WordPress, oraz hostingi dedykowane do streamingu wideo, shoutcastów oraz serwery Minecraft.

 

Hosting WWW

Po przygotowaniu szablonu strony internetowej, jej zakodowaniu i zbudowaniu oraz wybraniu odpowiedniej domeny, przychodzi czas na zakupienie hostingu. Hosting to nic innego jak serwer (inny komputer podłączony do sieci Internet), który pozwala na obsługę stron WWW. Po prawidłowym skonfigurowaniu hostingu strona internetowa jest dostępna w sieci web.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, które posiadają własne serwisy WWW, jak również małych i dużych przedsiębiorstw, dla których liczy się przede wszystkim niezawodność, stabilność i bezpieczeństwo hostingu. Wykupując usługę PakietWeb 1.0 proponujemy przetrzymywanie kopii bezpieczeństwa witryny aż przez jeden tydzień. W przypadku wykupienia usługi Web 2.0 oraz 3.0 proponujemy również aktywną ochronę antywirusową, a czas przetrzymywania kopii bezpieczeństwa przedłuża się do 3 tygodni i 6 tygodni, odpowiednio dla wspomnianych wersji 2.0 i 3.0. Każdego dnia witryny umieszczone na naszych serwerach skanowane są w poszukiwaniu złośliwego kodu i malware. Każda z wersji usługi gwarantuje bezawaryjne działanie witryn opartych o systemy Joomla i WordPress oraz wspiera ich ciągłą aktualizację poprzez spełnianie wszystkich wymagań technicznych dotyczących ich instalacji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy również przeprowadzenie bezpłatnego audytu bezpieczeństwa stron umieszczonej na naszym serwerze.

Stabilność naszych serwerów gwarantowana jest poprzez współpracę z największymi firmami hostingowymi n– korzystamy z infrastruktury firm z Polski oraz Niemiec.

 

Usługi hostingowe dla najbardziej wymagających

W ostatnim czasie uruchomiliśmy również trzy nowe usługi hostingowe związane z hostingiem streamingu wideo, shoutcastów oraz serwerów gry Minecraft. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów proponowanej oferty.

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzeżone Copyright © 2007- 2023 magicgate.pl